petek, 19. januar 2018
NK Celje

Rumeno-modre pričakal nov videz garderobe

10. 1. 2018 Člansko moštvo

Za nogometaši Celja je danes prvi dan priprav na spomladanski del sezone. Trener Dušan Kosič je prvo moštvo Nogometnega kluba Celje sprva nagovoril v medijskem središču stadiona Z’dežele, zatem pa so se igralci skupaj s strokovnim štabom odpravili proti garderobi, ki jih je pričakala v nekoliko spremenjenem videzu. Motivacijskem. Prvo moštvo NK Celje je nov videz pozdravilo z navdušenjem.

Spodaj lahko ogledate video izjavo trenerja članskega moštva Dušana Kosiča, ki je med drugim pokomentiral prijetne spremembe v garderobi njegovega moštva ter jasno tudi o začetku priprav.

Video, foto: Mitja Knez/NK Celje

Dušan Kosič

Celjske nogometaše je na današnjem začetku priprav na drugi del sezone presenetil nov videz garderobe, kjer je tako kot na igrišču preživijo veliko časa. Novost je med drugim pokomentiral tudi trener prve ekipe NK Celje Dušan Kosič.

Objavil/a NK Celje dne 10. januar 2018

Like this Article? Share it!