petek, 19. januar 2018
NK Celje

Rumeno-modri dres oblekel tudi Jan Andrejašič

13. 1. 2018 Člansko moštvo

Celjsko moštvo danes dobiva še enega novinca in obenem bržkone zadnjega pred nadaljevanjem sezone. To pomeni, da ima trener Dušan Kosič v uvodu priprav že sestavljeno moštvo za spomladanski del tekmovalne sezone. Pogodbo do 31. maja 2020 je z Nogometnim klubom Celje podpisal 22 – letni Jan Andrejašič. Desni bočni igralec ter član vseh mlajših izbranih vrst reprezentance Slovenije, je nazadnje igral za Koper. »Vesel sem, da sem postal član Nogometnega kluba Celje. Rad bi se zahvalil celotnemu strokovnemu vodstvu. Da so mi dali priložnost, da verjamejo vame. Zavedam se, da bom moral trdo trenirati in se dokazovati,« so bile prve besede Jana Andrejašiča po podpisu pogodbe s celjskim prvoligašem. V dresu Kopra je zabeležil 49 nastopov v Prvi ligi Telekom Slovenije, potem ko je na zelenicah preživel 3.547 minut. Gre za sedmo novo ime v prvi ekipi NK Celje pred drugim delom sezone. Pred Janom Andrejašičem so se v Celje preselili Mitja Lotrič, Rok Štraus, Žan Benedičič, Luka Kerin, Dušan Stojinovič, Dario Vizinger.

Foto, video: Mitja Knez/NK Celje

Jan Andrejašič je Koper zamenjal s Celjem. Jan, dobrodošel v mestu ob Savinji. ⚽️🗣 #MojeMestoMojKlub 🗣 #GremoCelje

Objavil/a NK Celje dne 13. januar 2018

Like this Article? Share it!