petek, 18. avgust 2017

Navijači

Nogometni klub Celje je vedno štel vse oblike navijaške podpore, tako individualne kot skupinske, ki so v skladu s korektnim in viteškim navijanjem, za enega pomembnejših dejavnikov v delovanju kluba. Navijanje v vsej svoji raznovrstnosti, ki spodbuja domače moštvo k boljšim dosežkom, ki ne gre čez meje dobrega okusa in ne žali gostujočega pa tudi ne domačega moštva, sodnikov, navijaške skupine nasprotnika, ki ne povzroča rasističnih izpadov, izgredov in nevarnih dejanj, ki bi ogrozila zdravje in življenja nogometašev, trenerjev, gledalcev in drugih udeležencev na tekmah ter ne uničuje imetja na stadionu, je vedno dobrodošlo na stadionu Z’dežele.

V klubu zato po svojih močeh poskušamo storiti vse, da bi se domači in gostujoči navijači ter drugi obiskovalci tekem na stadionu Z’dežele počutili udobno in predvsem varno in da bi se lahko maksimalno posvetili spremljanju nogometnih tekem.

_RE_0067