sreda, 26. april 2017

Sezonske vstopnice

_RE_0138

Tako kot v prejšnjih letih, vam nogometni klub Celje tudi letos ponuja sezonske vstopnice po izjemno ugodnih cenah. Idealna priložnost za vas, zveste gledalce, in za tiste, ki boste to postali!

Z nakupom sezonske vstopnice si zagotovite svoj sedež na stadionu Arena Petrol v sezoni 2016/17. Ogledate si lahko vseh 18 tekem 1. SNL, v tej sezoni pa tudi vse pokalne in prijateljske tekme, katerih organizator je NK Celje. V to niso vključene tekme ostalih organizatorjev (reprezentanca Slovenije, finale Pokala NZS …).

Cena sezonske vstopnice znaša 55,00 EUR za odrasle in 28 EUR za dijake in študente.

Posebne ugodnosti smo pripravili tudi za sindikate podjetij, katerim ob nakupu nad deset vstopnic pripada 10 % popust.

Kako do vaše sezonske vstopnice?

Pošljite nam elektronsko sporočilo z osebnimi podatki na info@nk-celje.si ali nas pokličite na 03 428 18 61 (Valerija). Sezonske vstopnice lahko sicer vsak delovni dan kupite na sedežu kluba med 13. in 15. uro.